Застереження

Інформація, надана на ("Сайт"), призначена лише для загальних інформаційних цілей. Вся інформація на Сайті надається добросовісно, однак ми не робимо жодних заяв або гарантій будь-якого роду, явних або неявних, щодо точності, адекватності, дійсності, надійності, доступності або повноти будь-якої інформації на Сайті. НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН МИ НЕ НЕСЕМО НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ, ПОНЕСЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ АБО ПОКЛАДАННЯ НА БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ, НАДАНУ НА САЙТІ. ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ САЙТ І ПОКЛАДАЄТЕСЯ НА БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ НА САЙТІ ВИКЛЮЧНО НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЩОДО ЗОВНІШНІХ ПОСИЛАНЬ

Сайт може містити (або вам можуть бути надіслані через Сайт) посилання на інші веб-сайти або контент, що належать третім особам або походять від них, або посилання на веб-сайти та функції в банерах або іншій рекламі. Такі зовнішні посилання не досліджуються, не контролюються та не перевіряються нами на точність, адекватність, валідність, надійність, доступність або повноту. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, НЕ СХВАЛЮЄМО, НЕ ГАРАНТУЄМО І НЕ БЕРЕМО НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТОЧНІСТЬ АБО НАДІЙНІСТЬ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ПРОПОНОВАНОЇ СТОРОННІМИ ВЕБ-САЙТАМИ, ПОВ'ЯЗАНИМИ ЧЕРЕЗ САЙТ АБО БУДЬ-ЯКИЙ ВЕБ-САЙТ АБО ФУНКЦІЮ, ПОВ'ЯЗАНУ З БУДЬ-ЯКИМ БАНЕРОМ АБО ІНШОЮ РЕКЛАМОЮ. МИ НЕ БУДЕМО СТОРОНОЮ АБО ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА МОНІТОРИНГ БУДЬ-ЯКИХ ТРАНЗАКЦІЙ МІЖ ВАМИ ТА СТОРОННІМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ПРОДУКТІВ АБО ПОСЛУГ.

ПРОФЕСІЙНА ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Сайт не може і не містить юридичних консультацій. Юридична інформація надається виключно в загальних інформаційних та освітніх цілях і не замінює професійну консультацію. Відповідно, перш ніж робити будь-які дії, засновані на такій інформації, ми рекомендуємо вам проконсультуватися з відповідними фахівцями. Ми не надаємо жодних юридичних консультацій. ВИКОРИСТАННЯ АБО ДОВІРА ДО БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО МІСТИТЬСЯ НА САЙТІ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДЛЯ АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ

Сайт може містити посилання на партнерські сайти, і ми отримуємо партнерську комісію за будь-які покупки, зроблені вами на партнерському сайті за такими посиланнями.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВІДГУКАМИ

Сайт може містити відгуки користувачів наших продуктів та/або послуг. Ці відгуки відображають реальний досвід та думки таких користувачів. Однак досвід є особистим для цих конкретних користувачів і не обов'язково може бути репрезентативним для всіх користувачів наших продуктів та/або послуг. Ми не стверджуємо, і ви не повинні припускати, що всі користувачі матимуть однаковий досвід. ВАШІ ІНДИВІДУАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЯ.

Відгуки на Сайті подаються в різних формах, таких як текст, аудіо та / або відео, і переглядаються нами перед публікацією.

Погляди та думки, що містяться у відгуках, належать виключно окремому користувачеві та не відображають наші погляди та думки. Ми не пов'язані з користувачами, які надають відгуки, і користувачам не платять або іншим чином не компенсують їхні відгуки.